Kadın ya da erkeklerde bazı nedenlerden dolayı saç dökülmesi meydana gelebilmektedir. Bu dökülmeler zamana bağlı olarak o kadar artabiliyor ki saçlarda ciddi seyrelmeler oluşuyor. Saçlar güzellik unsurlarının başında gelmektedir. Seyrek saçlar ise görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır. Bu problem protez saç uygulaması yönteminin doğmasını sağlamıştır. Yurt dışından ithal ettiğimiz birinci sınıf protez saçlarla ışıltılı güzelliği yakalamak mümkün hale gelmiştir.

alanya protez saç hizmetleriSaç dökülmesi problemiyle kliniğimize başvuran kişiler için birtakım testler uyguluyoruz. Saç renginizi ve uygulamanın yapılacağı alanın ölçülerini belirliyor ve yeni protez saçınızı hazırlama aşamasına geçiyoruz. En çok merak edilen konulara cevap olarak evet, uygulamadan sonra protez saçlarınızı istediğiniz gibi kullanabilir, denize girebilir, tarayabilir, hatta çeşitli kremler kullanabilirsiniz. En nemli konu saçın doğal ve gerçekçi gözükmesidir. Bu konuya çok dikkat etmelisiniz çünkü doğal görünüm protezin kalitesi ile doğru orantılıdır.
Firmamız protez saç ürünlerini İtalya Saç Bankası’ından ithal etmektedir. Ayrıca belirtmekten gurur duyuyoruz Türkiye genelinde İtalya Saç Bankası’yla çalışan tek kliniğiz.

Protez Saç Uygulaması

Protez saç uygulaması İtalya Saç Bankası’ından ithal ettiğimiz birinci sınıf saçlarla yapılmaktadır. Türkiye’de İtalya Saç Bankası ile çalışan tek firmayız. İpeksi görünüme sahip olan bu protez saçlar doğal saçlarınızdan daha ışıltılı bir görüntü yakalamanızı sağlamaktadır. Ameliyatsız, iğnesiz acı çekmeden doğal görünümlü saçlara sahip olmak artık çok kolay. Son teknoloji yöntemler kullanan kliniğimiz, Alanya’da ilk kez quantum protez saç uygulamasını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Protez saç uygulaması yapıldıktan sonra saçlarda son düzeltmeler yapılıp işlem sonlandırılır. Oldukça etkili olan bu yöntemi ünlü isimler tercih etmektedir. Kliniğimize her geçen gün daha fazla talep gelmektedir.

Quantum Protez Saç Uygulaması

Protez saç, quantum protez saç, protez saç fiyatlarıAlanya’da quantum saç protezini ilk defa kullanan kliniğimiz uzmanlar eşliğinde uygulama yapmaktadır. Doktorların önerdiği doğal bir yöntem olduğunu söylemek mümkündür. Fiziksel sağlık açısından herhangi bir yan etkisinin olmadığı ise klinik deneylerce kanıtlanmıştır. Quantum saçlar gözenekli yapıya sahiptir. Bu durumu doğal saçlarla eş değerdedir. Bu sebeple Sağlığa zarar vermez. Deri rahatça nefese alır. İşlem yapılmadan önce saç örneği alınarak şahsa özel tasarlanmaktadır. Bu sebeple daha kullanışlı bir yöntem olduğu kanıtlanmıştır.

Quantum Protez Saç Tekniğinin Avantajları

Protez saç tekniği uygulamasının en modern hali olan quantum protez saç uygulaması, kişiye özel tasarımdır. Müşterilerden alınan saç örneği ve kafa yapısı dikkate alınarak özel olarak tasarım yapıyoruz. Bu sebeple görünümü oldukça doğaldır. Erkek ve kadınlarda ayrı ayrı tasarımlar oluşturuyoruz. Bu durum saç tasarımından sonra da karakteristik bir görünüm yakalamak açısından oldukça etkilidir.

Quantum saçlar hava ve su geçirgenliğine sahip özel tasarımlardır. Bu sebeple uygulamadan sonra spor yapılabilir, rahatça denize girilebilir, saçlar taranabilir. Şekillendirmek ve tepeden toplamak da herhangi bir risk taşımamaktadır.

Quantum Saç Fiyatları

Quantum tekniği ile protez saç yaptırmak amacıyla kliniğimize başvuran müşteriler için özel testler uygulanmaktadır. Uygulanan testler ve alınan saç örneği ile tekniğin geçerliğine karar verilmektedir. Bu aşamadan sonra özel tasarım saçlar üretilmektedir. Bu aşama kişiye özeldir. Kişinin ne kadar saça ihtiyacı olduğu, uygulamanın nasıl yapılacağı oldukça önem taşımaktadır. Bu sebeple quantum protez saç fiyatları değişmektedir. Muayene ve görüşmeler ücretsizdir. Randevu talep ederek uzmanlarımızla görüşmek ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.